home > najawa > Good vibrations: BILK + PLASTIC KNIVES + BLKPRNT @ Vintage Industrial Bar, Zg, 07/11/2016

kontakt | search |

Good vibrations: BILK + PLASTIC KNIVES + BLKPRNT @ Vintage Industrial Bar, Zg, 07/11/2016

U srijedu, 7. prosinca, u Vintage Industrial Baru na novom izdanju Good Vibrationsa nastupit će BILK i Plastic Knives, a prvi nastup od osnivanja zabilježit će multimedijalni projekt Blackprint. Plesnu atmosferu začinit će DJ Iva s Goulash Disko Festivala koja sprema veoma nezgodan set za mrdanje zadnjica. Karte po pretprodajnoj cijeni od 30 kuna možete kupiti u Dirty Old Shopu i Vintageu, na dan će koštati 40 kuna.
[  ]

BILK je nastao u Zagrebu 1999. godine. Od 2006. godine čine ga Edi Grubišić, Tin Oberman i Luka Vrbanić. Jedan je profesionalni bubnjar, drugi arhitekt, a treći liječnik. Momci zajednički koriste svoje vještine i darove gradeći svoj zvuk s kirurškom preciznošću. 2005. odlaze u legendarni Kozmo Studio u Zagrebu i snimaju svoj prvi album pod nazivom "This BILK is Radioactive", kojeg je 2006. objavio Moonlee Records. U međuvremenu su momci svirali po raznim klubovima i festivalima u regiji spremajući pritom i novi album kojeg najavljuju uskoro!
Facebook: https://www.facebook.com/bilkspace
Youtube: https://www.youtube.com/watch?v=Npi_cUpuU2c

PLASTIC KNIVES je zagrebački duo koji koristi cijelu paletu žestokih sastojaka kako bi smiksali svoj koktel electro-rocka. Bubnjevi su na momente plesni, a na momente dostižu vrlo kompleksne poliritmične fraze. Gitare se oslanjaju na beskompromisni fuzz, ali i cijelu paletu psihodeličnijih efekata. I u konačnici elektronika koja pokriva sve od dubokih synth basseva i oštrih leadova do izmanipuliranih sampleova i hladnih ambijentalnih tekstura. Plastic Knives su prošle godine izdali dva EP-a "Both Sides Of The Atlantic" i "Tongue In Cheek" uz vrlo pozitivne kritike u Hrvatskoj i inozemstvu. Energični live nastupi daju njihovim kompozicijama dodatnu agresivnu i eksplozivnu crtu koja rijetke slušatelje ostavlja ravnodušnim. Članovi benda su Damjan Vujaklija (gitara, bass, elektronika) i Nikola Babić (bubnjevi).
Facebook: https://www.facebook.com/plasticknivessuck/
Youtube: https://www.youtube.com/watch?v=g_WENnV5OpM

BLKPRNT / Blackprint, multimedijalni projekt iz Zagreba, fuzija je bristolskog trip-hop zvuka i future jazza uz natruhe hip hop elemenata. Damjan Morello, Dino Lujo i Nodef čine okosnicu benda na čijoj viziji se gradi zvuk BLKPRNT-a, a cjelokupan dojam odlično upotpunjuju glazbenici čije vještine i kemija najviše dolaze do izražaja u live izvedbi. Bend svira autorske stvari, a uskoro će izbaciti i prvi samostalni singl. Bend čine: Dino Lujo (gitarist), Damjan Morello (MC/synth), Matej Radnić aka Nodef (DJ/turntablist), Jelena Balent (vokal), Iskra Maroja (vokal), Nikola Lugović (basist), Stjepan Begušić (bubnjar) i VJ_etar (VJ).
Facebook: https://www.facebook.com/BLKPRNT

Fb event: https://www.facebook.com/events/1176713369070908/

promo guy // 05/12/2016

Share    

> najawa [last wanz]

cover: Martinska Punk Festival, 24-26/07/2025, Šibenik

Martinska Punk Festival, 24-26/07/2025, Šibenik

| 15/07/2025 | promo guy |

>> opširnije


cover: Impronedjeljak: ILLYRICA TRIO (HR/US/AT/SI), LEELA (HR) @ Grof Melin, Zg, 14/07/25

Impronedjeljak: ILLYRICA TRIO (HR/US/AT/SI), LEELA (HR) @ Grof Melin, Zg, 14/07/25

| 09/07/2025 | promo guy |

>> opširnije


cover: Ljeto u MSU: Nipple People @ Muzej suvremene umjetnosti, Zg, 11/07/25

Ljeto u MSU: Nipple People @ Muzej suvremene umjetnosti, Zg, 11/07/25

| 09/07/2025 | promo girl |

>> opširnije


cover: Tam Tam Music Festival 2025

Tam Tam Music Festival 2025

| 09/07/2025 | terapija |

>> opširnije


cover: Urban&4 @ Arena, Zagreb, 16/12/2025

Urban&4 @ Arena, Zagreb, 16/12/2025

| 04/07/2025 | promo girl |

>> opširnije


> chek us aut!
> rilejted? [@ terapija.net]
> najawe [blitz]
  • 10/07/2025 > 19/07/2025 | hvar, tam tam festival
    festival otvara zbor xop, naentu (10.7.), nastavlja s turbotransturisti, aracataca (11.7.), sljedeci dan donosi repetitor, irnini mons, koala voice (12.7.), dok vikend obilježavaju žen, koikoi, lucy kruger & the lost boys (13.7.) te haiku garden, veja (14.7.). program se nastavlja s gilbert, krilat i beo (15.7.), lenhart tapes feat. tijana stanković, a/lpaca, midi brigade (16.7.), libertybell, gazorpazorp, eleven (17.7.), d., bohemija (18.7.), te završava s nina romić, tamara mylo (19.7.).
    >> najawa @ terapija.net
  • 16/07/2025 | zg, boogaloo club
    the dandy warhols
    >> najawa @ terapija.net
  • 17/07/2025 | zg, močvara
    indie emo naočale:
    glimmer (usa)
    mola mola (peru)
  • 19/07/2025 | zg, močvara
    life of agony (usa)
  • 20/07/2025 | zg, šalata
    skunk anansie
    >> najawa @ terapija.net

>> sve blitz najawe

> last [10] @ terapija.net

well hosted by plus.hr | web by plastikfantastik*