home > najawa > 1000mods, Lord Drunkalot, 3 Suns of Aberran @ Vintage, 05/04/2017

kontakt | search |

1000mods, Lord Drunkalot, 3 Suns of Aberran @ Vintage, 05/04/2017

1000mods su psihodelični stoner bend iz Grčke koji se nakon gotovo šest godina ponovo vraća u Zagreb. Uz njih će 5. travnja na Good Vibrationsu nastupiti i zagrebački Lord Drunkalot te Varaždinci 3 Suns Of Aberran. Nakon bendova roka DJ Kneža uz prikladnu stoner slušaonicu. Karte po pretprodajnoj cijeni od 45 kuna mogu se kupiti u Dirty Old Shopu ili Kavezu/Vintage Industrial Baru, na dan će koštati 60 kuna.
NAPOMENA: na nekim narukvicama greškom umjesto 5.4. piše 6.4. Dakle koncert je definitivno u srijedu 5.4.

1000mods je grčka četvorka koja slovi za jedan od najvećih europskih bendova u svom žanru, a iza sebe imaju nastupe s Black Keysima, Black Angelsim, Graveyardom, Brant Bjorkom, Colour Hazeom i mnogim drugima. Rokali su i na stagevima mnogih poznatih festivala kao što su Desertfest, Up In Smoke, Keep It Low i Lake On Firem, a iza sebe imaju sljedeća izdanja: Blank Reality (2007 selfreleased), Liquid Sleep (2009 Sui sound /CTS), 1000mods Vs Wight (2010 FAT & HOLY) split, Super Van Vacation (2011 Kozmik Artifactz / CTS), Valley Of Sand (2012 The Lab recs), Vultures (2014 The Lab recs) i aktualni album "repeated exposure to.." kojeg promoviraju na predstojećoj turneji u sklopu koje dolaze i u Vintage Industrial Bar!
Kroz karijeru su prepoznati po svojoj posvećenosti vintage opremi, masnom i teškom analognom zvuku te žestokim i strastvenim live nastupima! Više nego dovoljno da zaintrigira sve fanove žanra i scene.
Facebook: https://www.facebook.com/1000mods
Bandcamp: https://1000mods.bandcamp.com/
Youtube: http://www.youtube.com/user/1000modsVan
Twitter: https://twitter.com/1000_mods

LORD DRUNKALOT je zagrebačka stoner/ doom metal trojka u sastavu Ganjalf The Green (Leo) - gitara/vokal, Ratimir Nebozemlja (Stipe) - bass i Party Barbarian (Broth'a) - bubanj. Još jedan su u nizu sjajnih izdanaka Plejs Recordsa i imaju izbačen jedan album pod prijašnjim imenom Black Monastery. Predstavljaju se kao tri pijanca/travara/čarobnjaka željna eksperimentiranja u psihodeličnim prostranstvima heavy muzike. Zvuči dobro.
Facebook: https://www.facebook.com/LordDrunkalot
Youtube: https://www.youtube.com/watch?v=J9DmpLgnxWI

3 SUNS OF ABERRAN je peteročlani rock sastav iz Varaždina osnovan sredinom 2014. godine čiji je glazbeni izričaj uvijek podložan eksperimentiranju i novim varijacijama u što se šira publika može uvjeriti slušajući njihov debitanski EP "John Doe" koji je bend izdao početkom 2017. godine. Želja da budu neograničeni po pitanju žanra i promjenjivost zvuka od distorziranih stonerskih riffova do ambijentalnih bas linija glavne su karakteristike ovog mladog sastava koji tek započinje svoj put na širu domaću scenu.
Facebook: https://www.facebook.com/3SunsOfAberran/?ref=aymt_homepage_panel
YouTube: https://www.youtube.com/channel/UCE7KljDAVAGFjmpp4mRZTVA
Bandcamp: https://3sunsofaberran.bandcamp.com/releases

Pogledajte koji se još koncerti krčkaju u Hangtime kuhinji: https://www.facebook.com/hangtime.agency/events/.

Partneri programa:
Radio Student
Perun.hr
Sound Report
CMC - Croatian Music Channel
Ars kopija
Nocturne magazin
Ziher.hr
Metal Jacket Magazine
Portal X-ica.com
Studentski.hr
Terapija.net
SoundGuardian Portal
Mixeta.net
Transmeet.tv

promo guy // 03/04/2017

Share    

> najawa [last wanz]

cover: IMPRONEDJELJAK - 5.Međunarodni festival slobodno improvizirane i kreativne glazbe @ Močvara, Zg, 22/09-24/09/2025

IMPRONEDJELJAK - 5.Međunarodni festival slobodno improvizirane i kreativne glazbe @ Močvara, Zg, 22/09-24/09/2025

| 22/09/2025 | promo guy |

>> opširnije


cover: LUFTHANSA (MK) + ZAGUŠLJIVI DIM (ČK), 26/09/2025, Dva Osam, Zagreb

LUFTHANSA (MK) + ZAGUŠLJIVI DIM (ČK), 26/09/2025, Dva Osam, Zagreb

| 22/09/2025 | promo girl |

>> opširnije


cover: THE RAVEONETTES @ Tvornica kulture, Zagreb, 20/12/2025 - OTKAZANO!!!

THE RAVEONETTES @ Tvornica kulture, Zagreb, 20/12/2025 - OTKAZANO!!!

| 22/09/2025 | promo girl |

>> opširnije


cover: SWANS i Jessica Moss @ Boogaloo, Zagreb, 01/11/2025

SWANS i Jessica Moss @ Boogaloo, Zagreb, 01/11/2025

| 19/09/2025 | promo guy |

>> opširnije


cover: Do kraja rujna u DVA OSAM: Veselo dočekivanje jeseni na Jabukovcu

Do kraja rujna u DVA OSAM: Veselo dočekivanje jeseni na Jabukovcu

| 17/09/2025 | promo girl |

>> opširnije


> chek us aut!
> najawe [blitz]
  • 22/09/2025 > 24/09/2025 | zg, tvornica
    jazz hr festival 2025.
  • 22/09/2025 > 24/09/2025 | zg, močvara
    impronedjeljak - 5.međunarodni festival slobodno improvizirane i kreativne glazbe:
    -----------------------
    alexander von schlippenbach (de)
    elizabeth harnik (at)
    elliott sharp (us)
    steve swell (us)
    harri sjöström (fi)
    veli kujala (fi)
    giancarlo schiaffini (it)
    sergio armaroli (it)
    tracy lisk (us)
    peter ole jØrgensen (dk)
    tanja feichtmair (at)
    cene resnik (si)
    urban kušar (si)
    dani bošnjak (hr)
    šimun matišić (hr)
    damir p. kafka (hr)
    apeiron (hr)
    >> najawa @ terapija.net
  • 25/09/2025 | zg, vintage industrial bar
    fanfare ciocărlia (ro)
  • 25/09/2025 | zg, hard place
    ovulacija no.28
  • 25/09/2025 | zg, močvara
    lhd
    melewai
    >> najawa @ terapija.net

>> sve blitz najawe

> last [10] @ terapija.net

well hosted by plus.hr | web by plastikfantastik*