home > najawa > VOODOO LIZARDS, SKAUT, SHE LOVES PABLO, SHOOT ME WENDY @ Tvornica, Zagreb, 13/11/2010

kontakt | search |

VOODOO LIZARDS, SKAUT, SHE LOVES PABLO, SHOOT ME WENDY @ Tvornica, Zagreb, 13/11/2010

Voodoo Lizards, Skaut, She loves Pablo i Shoot me Wendy u subotu 13.11. u zagrebačkoj Tvornici najavljuju veliki povratak na hrvatsku rock scenu nakon kreativne stanke.

Voodoo Lizards - Varaždinska rock četvorka proglašena je 2009. godina najboljim rock sastavom u Hrvatskoj te su do sada surađivali sa svjetskim imenima kao što su Jimmy Rip i Bernard Fowler (Rolling Stones), te imali nastupe sa brojnim drugim svjetskim izvođačima (Limp Bizkit, Santana, Solomon Burke, Animals). Nakon stanke od godinu dana, najavit će uskoro izdanje svog albuma prvijenca u američkoj produkciji.

Skaut - Zagrebački hard rock band, nakon duže pauze najavljuje novu postavu te ponovni povratak na scenu sa čak dva nova studijska izdanja koja će popratiti njihov debi 'Nož za dvoje' iz 2006 koji je ujedno i među najprodavanijim debi albumima u hrvatskoj diskografiji.

She Loves Pablo - Četveročlani stoner/groove rock band iz Zagreba koji djeluje od 2005. godine. Nakon prošlogodišnjeg debitantskog albuma koji je odlično prihvaćen od publike i strane kritike, band se sprema ući u studio i snimiti drugi, masivniji, ali i plesniji uradak. Do tada vas čekaju live svirke. A uživo je uvijek bolje.

Bend Shoot me Wendy je osnovan 2003. godine i započeo je kao melodični punk rock band sa dva ženska vokala. Nakon nekoliko izmjena članova sadašnja postava svira od 2005. Promjenom članova bend se stilski usmjerio prema powerpop/post punku. Glazbu karakteriziraju žestoki gitarski rifovi i ritmovi, melodičan bas i dva ravnopravna ženska vokala koja bend čine prepoznatljivim i drugačijim. U lipnju 2009.g smo napravili spot za pjesmu ''I've drowened myself'' u vlastitoj produkciji koji je bio prikazivan na hrvatskoj televiziji.

Cijena karata u pretprodaji iznosi 25kn, a na dan koncerta 30kn.

promo girl // 07/11/2010

Share    

> najawa [last wanz]

cover: Impronedjeljak: ILLYRICA TRIO (HR/US/AT/SI), LEELA (HR) @ Grof Melin, Zg, 14/07/25

Impronedjeljak: ILLYRICA TRIO (HR/US/AT/SI), LEELA (HR) @ Grof Melin, Zg, 14/07/25

| 09/07/2025 | promo guy |

>> opširnije


cover: Ljeto u MSU: Nipple People @ Muzej suvremene umjetnosti, Zg, 11/07/25

Ljeto u MSU: Nipple People @ Muzej suvremene umjetnosti, Zg, 11/07/25

| 09/07/2025 | promo girl |

>> opširnije


cover: Tam Tam Music Festival 2025

Tam Tam Music Festival 2025

| 09/07/2025 | terapija |

>> opširnije


cover: REUNITED FESTIVAL @ Valpovo, 03-05/07/2025

REUNITED FESTIVAL @ Valpovo, 03-05/07/2025

| 03/07/2025 | promo guy |

>> opširnije


cover: VLATKO KLARIĆ najavljuje veliki koncert sjajnim singlom

VLATKO KLARIĆ najavljuje veliki koncert sjajnim singlom "Contours/ Obrisi spoznaje" 05/07/2025, Dobozi 21, Budimpešta

| 03/07/2025 | horvi |

>> opširnije


> chek us aut!
> rilejted? [@ terapija.net]
> najawe [blitz]
  • 10/07/2025 > 19/07/2025 | hvar, tam tam festival
    festival otvara zbor xop, naentu (10.7.), nastavlja s turbotransturisti, aracataca (11.7.), sljedeci dan donosi repetitor, irnini mons, koala voice (12.7.), dok vikend obilježavaju žen, koikoi, lucy kruger & the lost boys (13.7.) te haiku garden, veja (14.7.). program se nastavlja s gilbert, krilat i beo (15.7.), lenhart tapes feat. tijana stanković, a/lpaca, midi brigade (16.7.), libertybell, gazorpazorp, eleven (17.7.), d., bohemija (18.7.), te završava s nina romić, tamara mylo (19.7.).
    >> najawa @ terapija.net
  • 14/07/2025 | zg, vintage industrial bar
    private function
    >> najawa @ terapija.net
  • 14/07/2025 | zg, melin
    impronedjeljak:
    illyrica trio (hr/usa/at/si)
    leela (hr)
    >> najawa @ terapija.net
  • 15/07/2025 | zg, močvara
    lucy kruger & the lost boys
    glazyhaze
    >> najawa @ terapija.net
  • 16/07/2025 | zg, boogaloo club
    the dandy warhols
    >> najawa @ terapija.net

>> sve blitz najawe

> last [10] @ terapija.net

well hosted by plus.hr | web by plastikfantastik*