home > njuz > Meritas i Jelena Radan rasprodale Sax za Dan žena!

kontakt | search |

Meritas i Jelena Radan rasprodale Sax za Dan žena!

[  ]

Meri Jaman, Anita Valo (Meritas) i Jelena Radan rasprodale su Sax s projektom "When Tomorrow Comes" dva dana prije održavanja koncerta. Klub će se u četvrtak otvoriti u 20h, a koncert će početi u 21h.

Meri, Anita i Jelena udružile su snage u zajedničkom projektu "When Tommorow Comes" u kojem s užitkom izvode pjesme autora i izvođača koji su ih pratili kroz njihovo sazrijevanje do danas. Zapravo su započele samo sa ženskim pismom, ali su kroz godine nastupanja u ovoj kombinaciji proširile glazbenu priču na pjesme koje im nešto znače i za koje bi voljele da su pisane za njih. Osim stranih, na popisu su i njihove autorske pjesme, a uz pratnju glazbenika Ivana Božanića na bas gitari, Zdeslava Klarića na klavijaturama i Tina Ostreša na cajonu.

Ovo je svojevrsna poslastica jer u ovom obliku u Zagrebu već dugo nisu klupski zasvirale, a i publici koja ih je dosad doživjela očito ima nešto zanosno u ovoj kombinaciji tri sasvim različite osobnosti i vokala.

promo guy // 08/03/2018

Share    

> njuz [last wanz]

cover: KRAPP'S LAST TAPES, projekt Jeana Carla Martinsa

KRAPP'S LAST TAPES, projekt Jeana Carla Martinsa

| 30/10/2025 | promo girl |

>> opširnije


cover: Kako oguliti čeličnu jabuku?, pita škotska FLETINA

Kako oguliti čeličnu jabuku?, pita škotska FLETINA

| 29/10/2025 | čićo i mićo |

>> opširnije


cover: Peta Dimenzija predstavlja debitantski album

Peta Dimenzija predstavlja debitantski album "Horizonti"

| 29/10/2025 | hrvoje m. |

>> opširnije


cover: Krenula prodaja ulaznica za koncert Fat Freddy's Drop u Zagrebu

Krenula prodaja ulaznica za koncert Fat Freddy's Drop u Zagrebu

| 28/10/2025 | promo girl |

>> opširnije


cover: THE OWL u kolaboraciji s argentinskim TRoneitor-om

THE OWL u kolaboraciji s argentinskim TRoneitor-om

| 28/10/2025 | mr x. |

>> opširnije



well hosted by plus.hr | web by plastikfantastik*