home > najawa > ONE PIECE PUZZLE + MULTIETNIČKA ATRAKCIJA @ KSET, Zg, 30/01/2016

kontakt | search |

ONE PIECE PUZZLE + MULTIETNIČKA ATRAKCIJA @ KSET, Zg, 30/01/2016

One Piece Puzzle i Multietnička Atrakcija ponovno u Zagrebu!

Prošle su dvije godine od njihovog zadnjeg koncerta u Zagrebu, a sad se ponovno vraćaju jači nego ikad. Uz podršku Multietničke atrakcije, 30. siječnja u KSET stiže One Piece Puzzle!

Od posljednjeg nastupa došlo je do nekih promjena u postavi, pa će tako One piece puzzle uz stare i provjerene članove - Armageljona na gitari i gospodina T na bubnjevima, publici predstaviti i svoju novu vokalisticu (urlikaču!) Anu Balkanu i Svemir Travicu na basu. Strašni Riječani pripremili su, uz već antologijskih 13 zlatnih, i set svježih hitova koji bi se uskoro mogli naći u novom albumu.
[ One Piece Puzzle ]

One Piece Puzzle   © Kristijan Vučković

Za one koji ne znaju, One piece puzzle žanrovski bi mogli svrstati u industrial rock, a karakteriziraju ih eksplicitni tekstovi zbog čega je malo vjerojatno da ćete ih čuti na radiju, pa zato bolje dođite na koncert uvijeriti se u tu sirovu energiju kojom pršte.

O njihovoj kvaliteti svjedoče i pobjeda na "Art and Music" festivalu u Puli te nastupi na brojnim festivalima poput InMusic festivala, Rokaj festa, Hartere i Pozitivnog koncerta, a osim što su pozornicu dijelili s brojnim renomiranim bendovima, kao što su Hladno pivo, Let 3, Disciplin A Kitschme i Laibach, radili su i glazbu za potrebe predstave "Dolina ruža" koja se odigravala u zagrebačkoj Gavelli.
"Upoznali smo najviše vrhove, dotakli najveće ponore, pročistili čistilište, a sada se izdižemo iz pepela poput feniksa." - OPP, najjači ikad
https://www.facebook.com/onepiecepuzzle
http://onepiecepuzzle.bandcamp.com

Multietnička Atrakcija s OPP-om dijeli posljednji koncert u Zagrebu na kojem su oduševili publiku nastupom koji bi se mogao nazvati svojevrsnim audiovizualnim performansom. Kombinacija bubnjeva (Osman Ahmed) i bas gitare (Jovan Matić), uz povremeni vokal, osvaja ekspresivnošću i autentičnošću.
[ Multietnička atrakcija ]

Multietnička atrakcija   © facebook

Kao i OPP, mogu se pohvaliti pobjedom na "Art and Music" festivalu, ali i hvaljenim nastupom na EXIT-u.
https://soundcloud.com/exitfestival/sets/multietnicka-atrakcija
https://www.facebook.com/Multietnička-Atrakcija-338453753022080

Ulaz se otvara u 20 sati, a karte će se moći kupiti u pretprodaji po cijeni od 35 kuna, odnosno 45 kuna na dan koncerta.

promo guy // 26/01/2016


PS: Sa sobom je potrebno imati člansku iskaznicu KSET-a. Zelenu iskaznicu nabavite na ulazu (5 kuna) ili preko dana na šanku KSET-a (0 kuna).
Share    

> najawa [last wanz]

cover: Do kraja rujna u DVA OSAM: Veselo dočekivanje jeseni na Jabukovcu

Do kraja rujna u DVA OSAM: Veselo dočekivanje jeseni na Jabukovcu

| 17/09/2025 | promo girl |

>> opširnije


cover: Rundek & Ekipa @ Tvornica kulture, Zagreb, 28/11/2025

Rundek & Ekipa @ Tvornica kulture, Zagreb, 28/11/2025

| 17/09/2025 | promo guy |

>> opširnije


cover: Peter Hook & The Light @ Tvornica kulture, Zagreb, 28/03/2025

Peter Hook & The Light @ Tvornica kulture, Zagreb, 28/03/2025

| 17/09/2025 | promo guy |

>> opširnije


cover: Maali @ Kinoteka, Zagreb, 20/09/2025

Maali @ Kinoteka, Zagreb, 20/09/2025

| 16/09/2025 | promo girl |

>> opširnije


cover: IMPRONEDJELJAK - 5.Međunarodni festival slobodno improvizirane i kreativne glazbe @ Močvara, Zg, 22/09-24/09/2025

IMPRONEDJELJAK - 5.Međunarodni festival slobodno improvizirane i kreativne glazbe @ Močvara, Zg, 22/09-24/09/2025

| 16/09/2025 | promo guy |

>> opširnije



well hosted by plus.hr | web by plastikfantastik*