home > njuz > ART & MUSIC FEST vijesti...

kontakt | search |

ART & MUSIC FEST vijesti...

Još nepotpuni ali detaljan program ovogodišnjeg Art&Music Festivala...

08.08. utorak
22:00 Otvorenje izložbe crteža Nadana Rojnića /Galerija Distorzija/

09.08. srijeda
17:00 Grafiti Contest /stara cesta za Stoju/
20:00 Otvorenje izložbe Mini CRŠ (Crtani Romani Šou)
/mjesto održavanja izložbe objavit ćemo naknadno/

10.08. četvrtak
12:00 Predstavljanje knjige "Tajna povijest rocka" Ronija Sariga u izdanju naklade Šareni dućan - knjigu će predstaviti jedan od prevoditelja i autorica predgovora Lada Furlan Zaborac (Bambi Molesters) /Rock Cafe/

Regionalna revija rockumentaraca
17:00 ROCKUMENTARY GROOVE:
1. "Glasba je časovna umetnost - Pankrti/Dolgcajt" I. Zupete (47 min.)
2. "Petrovaradinsko pleme" D. Pintarića (60 min.)
/Rock Cafe/
21:00 Nastup prva 4 polufinalista
23:00 Nastup grupe /čekamo konačnu potvrdu/
24:00 Nastup grupe /čekamo konačnu potvrdu/
/Povijesni muzej Istre - Museo storico dell'Istria - Kaštel/

11.08. petak
12:00 Promocija kompilacije "Strašni riječani" u izdanju etikete Ciklama Records (Podetikete Dallas Records) urednika D. Martinovića Mrleta, najava festivala Hartera i HR metal kompilacije + svirka
/Rock Cafe/

Regionalna revija rockumentaraca
17:00 ROCKUMENTARY GROOVE:
1. "Divided States of America - Laibach 2004 Tour" S. Podgoršeka (70 min.)
2. "Kad muzičari šokiraju" D. Jagatića (52 min.)
/Rock Cafe/
21:00 Nastup druga 4 polufinalista
23:00 Proglašenje finalista
23:15 Nastup grupe /čekamo konačnu potvrdu/
24:00 Nastup grupe Bellrays (L.A. - SAD)
/Povijesni muzej Istre - Museo storico dell'Istria - Kaštel/

12.08. subota
12:00 Okrugli stol na temu: "Isplati li se baviti R'N'R-om danas u Hrvatskoj" - sudjeluju svi članovi žirija + svi zainteresirani akreditirani novinari i glazbenici /Rock Cafe/

Regionalna revija rockumentaraca
17:00 ROCKUMENTARY GROOVE:
1. "Geto 103" J.Altiparmakova (10 min.)
2. "Foltin" J. Altiparmakova (35 Min.)
3. "Ritam rock plemena" B.Modrića (86. min.)
/Rock Cafe/

21:00 Nastup 3 finalista
22:30 Proglašenje pobjednika 10. Art And Music Festivala
23:00 Nastup grupe /čekamo konačnu potvrdu/
24:00 Nastup grupe Kultur Shock (Seattle - SAD)
/Povijesni muzej Istre - Museo storico dell'Istria - Kaštel/

promo guy // 31/05/2006

Share    

> njuz [last wanz]

cover: NOVA IZDANJA: Elisha, Činčila, Jall Aux Yeux, The Leaps, Two-Stroke Engine, Cold Snap.

NOVA IZDANJA: Elisha, Činčila, Jall Aux Yeux, The Leaps, Two-Stroke Engine, Cold Snap.

| 24/09/2020 | terapija |

>> opširnije


cover: scena nakon karantene -

scena nakon karantene - "Psithurism Astronauts", novi singl i video mostarskih Brainswitch

| 19/09/2020 | horvi |

>> opširnije


cover: Poznata satnica za Swamp up rijeka!

Poznata satnica za Swamp up rijeka!

| 09/09/2020 | promo guy |

>> opširnije


cover: Cross radio 2.0-druga epizoda

Cross radio 2.0-druga epizoda

| 08/09/2020 | wuk |

>> opširnije


cover: Scena nakon karantene -

Scena nakon karantene - "Moderna čudovišta", treći video KING UBU

| 05/09/2020 | horvi |

>> opširnije



well hosted by plus.hr | web by plastikfantastik*