home > njuz > DRVORED ima novi spot

kontakt | search |

DRVORED ima novi spot

Skaville vam sa zadovoljstvom i ponosom predstavlja najnoviju akviziju u svojoj maloj obitelji - DRVORED. Drvored je prije svega zagrebački bend u koji dodatnu dimenziju svojim glasom unosi vokal Frederic, inače Francuz koji se odlično stopio sa muzikom koju bend stvara. Ekipa se okupila još 2010. godine i ubrzo stvorila vlastiti stil koji danas nazivaju - balkankan.

Fuzija žanrova isprepliće se kroz mnoštvo instrumentata (harmonika, flauta, violina, saksofon, trombon, truba) i tvore pravi mali orkestar koji nezaustavljivo briše plesni podij ispred sebe. Na trenutke zvuče kao hrvatski Babylon Circus, oni su prava domaća world music atrakcija, ne libe se ući u brzi ska ritam a svoju nježniju stranu pokazuju kroz romantične tekstove koje vuču prema šansoni, a ima tu i utjecaja jazza, rocka..

Drvored ste već imali prilike gledati uživo na mnogim samostalnim koncertima i festivalima u Hrvatskoj i regiji ( Skaville Festival, Cest is d Best, Tvornica kulture, Goulash Disco ..) a uskoro ćete imati prilike uživo čuti i diljem regije.

Prvi singl "ZANZIBAR ujedno je i najava nadolazećeg debitanskog albuma "ARHELINO" koji izlazi u rujnu kao prvo Skaville izdanje praćeno promotivnom turnejom gdje ćete Drvored moći doživjeti uživo. Pjesmu prati i odličan videospot koji je snimljen na otoku Pagu i pravi je ljetni slatkiš za svačije uho.

promo guy // 21/07/2015

Share    

> njuz [last wanz]

cover: Deep techno album

Deep techno album "Footprint Vol. 1" dueta ROSA ROSA

| 10/07/2025 | v&p |

>> opširnije


cover: BEG objavio prvi singl s hvaljenog albuma

BEG objavio prvi singl s hvaljenog albuma "Povijest bolesti"

| 09/07/2025 | promo guy |

>> opširnije


cover: Federico Balducci & Gypsy

Federico Balducci & Gypsy "(little city)", duet album inspiriran poemom Diane Ackerman

| 09/07/2025 | ivana |

>> opširnije


cover: Bojan Đurđević ima album

Bojan Đurđević ima album "Za Cvitu"

| 08/07/2025 | promo guy |

>> opširnije


cover: SWAMP DONKEY u jednoj nejasnoj noći

SWAMP DONKEY u jednoj nejasnoj noći

| 08/07/2025 | marko |

>> opširnije



well hosted by plus.hr | web by plastikfantastik*