Ovogodišnji MENT konferencija/festival završio je spisak aktera, a mi Vam donosimo satnicu koncerata na festivalu...
Srijeda, 1. 2. 2017
KINO ŠIŠKA
19:00 - L'otvoritev
KINO ŠIŠKA - KATEDRALA
20:00 - KOALA VOICE (SI)
21:30 - HEYMOONSHAKER (VB)
23:00 - DEERHOOF (ZDA)
KINO ŠIŠKA - KOMUNA
20:45 - ERKI PÄRNOJA (EE)
22:15 - SAUROPOD (NO)
00:00 - LENI KRAVAC (SI)
Četvrtak, 2. 2. 2017
KINO ŠIŠKA - KOMUNA
19:00 - COALS (PL)
20:00 - BIRTHH (IT)
21:00 - SARA RENAR (HR)
STARA ELEKTRARNA
20:30 - ŠIROM (SI)
21:30 - EINARINDRA (IS)
MENZA PRI KORITU
21:30 - HAIKU GARDEN (SI)
22:30 - NILS GRÖNDAHL (DK)
23:30 - WHITE WINE (DE, ZDA)
KLUB GROMKA
21:45 - HIS CLANCYNESS (IT)
22:45 - THE ILLS (SK)
23:45 - THE SWEET RELEASE Of DEATH (NL)
GALA HALA
22:00 - STRAIGHT MICKEY AND THE BOYZ (RS)
23:00 - THE JACK WOOD (RU)
00:00 - RAKETKANON (BE)
01:00 - Jahač plošč BIGor (SI)
CHANNEL ZERO
22:15 - THE HOMESICK (NL)
23:15 - КУКЛА (SI)
00:15 - MIEUX (AT)
01:15 - AWLNIGHT (BY)
PRITLIČJE (Kamizdat night)
22:00 - KIKIRIKI (SI)
22:35 - NOVA DEVIATOR (SI)
23:10 - WARREGO VALLES (SI)
23:45 - GOTO80 (SE)
00:20 - LIFECUTTER (SI)
00:55 - CC-BY-NC dj set
Petak, 3. 2. 2017
KINO ŠIŠKA - KOMUNA
19:00 - LYNCH (SI)
20:00 - CRVI (RS)
21:00 - BADEN-BADEN (HR)
STARA ELEKTRARNA
20:30 - EXEC (DK)
21:30 - OLFAMOŠTVO (SI)
CELICA
21:15 - JAKOB KOBAL (SI)
22:00 - APEY (HU)
22:45 - TELEMAMA (MK)
23:30 - MIHA PETERLIČ (SI)
MENZA PRI KORITU
21:30 - PLEASE THE TREES (CZ)
22:30 - SEINE (HR / RS)
23:30 - STERGIN (AT / VB)
KLUB GROMKA
21:45 - GUSTAVE TIGER (HU)
22:45 - ŽEN (HR)
23:45 - WHITE MILES (AT)
CHANNEL ZERO
22:00 - HOLOGRAPHIC HUMAN ELEMENT (BiH)
23:00 - SPASIBO (RU)
00:00 - PERSONS FROM PORLOCK (SI)
01:00 - 2XP / GIRO (SI)
01:45 - .ČUNFA / GIRO (SI)
02:30 - GREGABYTES / GIRO (SI)
03:15 - BLAŽ / GIRO (SI)
04:00 - ŠULJO / GIRO (SI)
GALA HALA
22:15 - UFFALO STEEZ (HU)
23:15 - MATTER (SI)
00:15 - OLIGARKH (RU)
01:15 - SOTEI (PL)
02:15 - DJ SUNNY SUN (SI)
03:30 - TEIELTE (PL)
Ostatak događanja na MENTu pogledajte
ovdje.
promo guy // 24/01/2017