home > njuz > OBOJENI PROGRAM ZA JOHN PEELA

kontakt | search |

OBOJENI PROGRAM ZA JOHN PEELA

Iz štaba grupe Obojeni program nam stižu vijesti o njihovim trenutnim aktivnostima. Naime, oni su se odlučili priključiti svjetskoj muzičkoj manifestaciji John Peel Day, posvećujući promotivni koncert svog novog albuma "Da li je to čovek ili je mašina" 14/10/2005. u beogradskom SKC-u ovom, kako sami ističu, "izuzetno bitnom čovjeku za svjetsku muzičku scenu".
[  ]

Važno je spomenuti da je grupa Obojeni Program imala rijetku čast da bude i sama predstavljena u čuvenom John Peel-ovom BBC Radio 1 showu i da singl "Uživaj u ludilu nekih malih stvari" sa albuma "Ako nisam dobra šta ćemo onda?" uđe na Peelov tracklisting, prije točno 3 godine na dan 27/09.

"Koncertom 14/10 u SKC-u u čast John Peel-a, Obojeni Program želi da iskaže duboko poštovanje i da svoj doprinos sjećanju na čovjeka koji je svojim dugogodišnjim promotivnim radom zadužio mnoge muzičke grupe" kaže se u priopćenju. Mi se tome pridružujemo!

sale // 28/09/2005

Share    

> njuz [last wanz]

cover: Povratak TEMPESTUOUS FALL nakon trinaest godina pauze na talijanskoj I, Voidhanger Records

Povratak TEMPESTUOUS FALL nakon trinaest godina pauze na talijanskoj I, Voidhanger Records

| 12/01/2026 | hrvoje m. |

>> opširnije


cover: Reizdanje debi albuma

Reizdanje debi albuma "I" brazilskih TRISTEZA INFINITA povodom 10. obljetnice izlaska

| 12/01/2026 | d.b. |

>> opširnije


cover: MALEFIC THRONE -

MALEFIC THRONE - "The Conquering Darkness" na poljskoj Agonia Records

| 11/01/2026 | čićo i mićo |

>> opširnije


cover: THE OWL - ZenNoise

THE OWL - ZenNoise

| 11/01/2026 | mr x. |

>> opširnije


cover: THE VIPERS povratak s remasterom

THE VIPERS povratak s remasterom "How About Some More"

| 11/01/2026 | m.p. |

>> opširnije



well hosted by plus.hr | web by plastikfantastik*